ugyfelszolgalat@lanzs.hu +36 1 300 9123

Gumiszerelő

Betöltendő állások száma
3 fő
Feladatok

Előnyt jelent, ha van

  • egy magabiztos munkatapasztalatod
  • nagy abroncsok szerelésében jártasságod
  • érdekel az autószerelés, vagy tudsz is szerelni
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Elvárások
  • FONTOS, hogy legyen magabiztos szakmai tapasztalatod, amit az első pillanattól használnod kell
  • Igazodj el az elterjedt jármű-diagnosztikai rendszerekben.
  • Legyél probléma megoldó annyira amennyire egy magas színvonalú független autószervizben kell.
  • Munkádra legyél igényes és dolgozz precízen.
  • Érdeklődj az új technológiák és rendszerek iránt.
  • Tudj önállóan dolgozni.
  • Jogosítvány megléte elengedhetetlen ehhez a munkához, ezért kérlek csak akkor jelentkezz, ha neked is van.
Tapasztalat

1-3 év

Előnyök

· Érdeklődj az új technológiák és rendszerek iránt.

· Előnyt jelent ha van mögötted igazoltan sikeres munkatapasztalat.

Munkavégzés helye
1044 Budapest Váci út 39. vagy 1183 Budapest, Gyömrői út 93-95.
Bérezés

Nettó 300-500 FT, ami a teljesítményedtől nagyban függ.

Egyéb
  • A munkádat kiemelten magas bérrel honoráljuk.
  • A kiemelten magas bérhez kiemelten magas színvonalú munkavégzést várunk el, amit béren kívüli juttatásokkal (munkába járás költségtérítése, hűségbónusz, munkaruházat ) teszünk számodra még vonzóbbá.
  • Minden kifizetett forintot bérszámfejtünk, nincs alternatív juttatás.
  • Folyamatosan szervezünk szakmai és kereskedelmi képzéseket és szakmai utakat, amivel támogatjuk egyéni fejlődésedet.
  • Komfortos munkakörnyezetet és fiatalos csapat részese lehetsz.

Abban az esetben, ha önéletrajza alapján a munkakör betöltésére esélyesnek találjuk, kollégánk hamarosan jelentkezni fog időpont egyeztetéssel kapcsolatban. A jelentkező a munkakörre benyújtott pályázati anyagával kapcsolatban hozzájárulását adja személyes adatai megismeréséhez, kezeléséhez a felvételi eljárásban résztvevők számára. Az önéletrajzokat a felvételi folyamat végéig tároljuk.

Szakmai önéletrajzodat fényképpel együtt küldd el az alábbi e-mail címre: zolcsak.norbert@lanzs.hu.

Munka kategória