info@lanzs.hu +36 70 433 7993

Autószerelő

Betöltendő állások száma
3 fő
Feladatok

· FONTOS, hogy legyen magabiztos gépjármű szakmai ismereted, amit az első pillanattól használnod kell

· Igazodj el az elterjedt járműdiagnosztikai rendszerekben.

· Legyél probléma megoldó annyira amennyire egy magas színvonalú független autószervízben kell.

· Munkádra legyél igényes és dolgozz precízen.

· Érdeklődj az új technológiák és rendszerek iránt.

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Elvárások

B kategóriás jogosítvány

Tapasztalat

1-3 év

Előnyök

· Előnyt jelent ha van mögötted igazoltan sikeres munkatapasztalat.

Munkavégzés helye
Budapest (18.kerület), Hajdúnánás, Mátészalka
Bérezés

A munkádat kiemelten magas bérrel honoráljuk

Egyéb

· A kiemeleten magas bérhez kiemelten magas színvonalú munkavégzést várunk el, amit béren kívüli juttatásokkal teszünk számodra még vonzóbbá

· Folyamatosan szervezünk szakmai és kereskedelmi képzéseket és szakmai utakat, amivel támogatjuk egyéni fejlődésedet.

· Komfortos munkakörnyezetet és fiatalos csapat részese lehetsz.

Abban az esetben, ha önéletrajza alapján a munkakör betöltésére esélyesnek találjuk, kollégánk hamarosan jelentkezni fog időpont egyeztetéssel kapcsolatban. A jelentkező a munkakörre benyújtott pályázati anyagával kapcsolatban hozzájárulását adja személyes adatai megismeréséhez, kezeléséhez a felvételi eljárásban résztvevők számára. Az önéletrajzokat a felvételi folyamat végéig tároljuk.

Szakmai önéletrajzodat fényképpel együtt küldd el az alábbi e-mail címre: zolcsak.norbert@lanzs.hu.

Munka kategória